Środki pielęgnacyjne

HIT SPRAY MOP !!!

Nowy Mop ze spryskiwaczemzem Bony umożliwia czyszczenie oraz utrzymywanie drewnianej podłogi w nienagannym porządku. Ergonomiczny oraz łatwy w użyciu, Spray ze spryskiwaczem jest bardzo prosty w montażu, a dzięki specjalnie zaprojektowanemu pojemnikowi, szybko można go uzupełniać.

Zestaw zawiera:

– Mop ze spryskiwaczem
– Pojemnik na środek czyszczący Wood Floor Cleaner
– Wkład do mopa z mikrofibry

Zalety:

– Stworzony specjalnie do podłóg drewnianych
– Ergonomiczny projekt
– Pojemnik do uzupełniania
– Łatwe czyszczenie – bez smug i zanieczyszczeń
– Przyjazny dla środowiska środek czystości o neutralnym PH
– Obrotowa głowica ułatwiająca optymalny zasięg w trudno dostępnych miejscach
– Wkład do mopa z mikrofibry, nadający się do prania.

Bona Care Floor Cleaner

Bona Care Floor Cleaner jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich typów podłóg drewnianych lakierowanych, nie woskowanych. Bona Care Floor Cleaner jest gotowym do użycia produktem. Dostępny jest również w 4 litrowym opakowaniu uzupełniającym.

Bona Parkiettpolish

Parkett Polish jest ekologiczna pastą na bazie wody służącą do konserwacji i ochrony warstwy lakieru na parkietach i podłogach drewnianych. Stosowanie Parkett Polish przedłuża żywotność powłoki lakierniczej o około 50%. Zalecane jest stosowanie tego środka w obiektach mocno narażonych na użytkowanie. Wydajność: 1 litr/80m2 Czas schnięcia: 30 minut. Opakowania: Pojemniki z tworzywa sztucznego 1 l i 5 l.

HartzLain Polish

Samonabłyszczająca emulsja pielęgnacyjna do parkietów lakierowanych oraz innych rodzajów podłóg. Emulsja Polish przeznaczona jest do pielęgnacji parkietów lakierowanych, a także wykładzin PCV, posadzek marmurowych, granitowych, terakoty, glazury i lastriko wewnątrz pomieszczeń.

Cechy szczególne

– neutralna dla osób wrażliwych na intensywne zapachy
– nie wymaga polerowania